... o nás

Kozmetický salón JUICYSKIN.sk vznikol hlavne pre potreby výučby nových kozmetičiek BEAUTY-KURZY.sk a reflektuje potreby chýbajúcich kvalitných služieb za dostupné ceny.

Naše kozmetičky sa učia svojmu novému remeslu, sú na začiatku svojej novej životnej cesty. Zhmotňujú si svoje sny.

Predtým než začnú poskytovať kozmetické služby pre Vás, absolvujú poctivé prípravy, kompletnú kozmetickú teóriu, skúšobné ošetrenia medzi sebou. Zoznamujú sa s prístrojmi, s kozmetickou chémiou, biochémiou pokožky a učia sa logicky uvažovať nad kozmetikou a ošetreniami.

Každému ošetreniu s Vami predchádza konzultácia o Vašej pokožke, predstave a želaniach. A po každom ošetrení dostanete aj návrh na domácu starostlivosť tak, aby zodpovedala Vášmu cielu a možnostiam.

Pri každom kroku ich sprevádza skúsená kozmetička s dlhoročnou praxou a zároveň lektorka akreditovaného vzdelávania schválená Ministerstvom školstva SR.

Kozmetičky sa u nás sa budú pravidelne striedať, niektoré u nás absolvujú svoju povinnú prax, niektoré ostanú trochu dlhšie, ale aj napriek tomu je našim cieľom je poskytovať stabilnú kvalitu vďaka naozaj kvalitnej výučbe.

Tím kozmetičiek - lektoriek

Monika Šotníková

Garant kozmetického salónu, lektorka kozmetických kurzov, poradenstvo

”Svet kozmetiky a všetko čo súvisí s kozmetikou, vedením kozmetického salónu, učenie o kozmetike je moja vášeň.”

Jana Zúbeková

lektorka, kozmetička, poradenstvo

”Kozmetikou žijem už mnoho rokov a stále je to veľmi zaujímavý a vzrušujúci svet.”

Jana Pušecová

lektorka

”Zdravie má človek iba jedno a je dôležité sa mu venovať aj po tejto stránke.”